Монтаж, контроль та обслуговування охоронних систем

    Як ми вже писали, охоронна сигналізація на сьогодні є мало не обов’язковим елементом «квартирної безпеки» на рівні з якісними дверима і замками до них. Однак, безпекою переймаються й офіси, і промислові підприємства, і склади з продукцією тощо. 

   Посилення рівня крадіжок останнім часом дало пошук до стрімкого розвитку технологій у сфері промислового та домашнього захисту будівель. Наша компанія пропонує для своїх як реальних, так і потенційних клієнтів, як комплексні, так і окремі охоронні рішення, що дозволяють постійно моніторити захищуваний об’єкт, оперативно отримувати сповіщення про все, що на ньому відбувається, забезпечити виїзд оперативної групи швидкого реагування на місце спрацювання охоронної сигналізації тощо. 

    Сьогодні є дуже великий вибір охоронного обладнання. Ми підбираємо вигідні інженерні рішення в даній галузі під конкретні потреби замовника. 

      До складу системи охоронної сигналізації, як правило, входять:

  • прилад приймально-контрольних охоронний;
  • провідні або безпровідні датчики (сповіщувачі) на відкриття дверей, розбиття скла, відкриття вікон, рух, тепло тощо.
  • клавіатура, призначена для поставлення і зняття об’єкта з охорони
  • оповіщувачі  та сигналізатори.

    На сьогодні охоронні GSM сигналізації являються найбльш прогресивними та популярними. Вони дуже зручна в експлуатації, адже при спрацьовуванні сповіщувачів відбувається миттєва передача SMS повідомлень в пультову організаію і власникам об’єкту.
Для того щоб використовувати можливості системи охоронної сигналізації в повному обсязі, залежно від того, які завдання поставлені, застосовуються різні види охоронних датчиків (вібраційні, акустичні, ємнісні, сервісні пристрої).
      У виборі засобів охоронної сигналізації варто орієнтуватися, насамперед, на параметри, які повинні бути проконтрольовані на даному об’єкті. Наприклад, датчики, що реагують на руйнування скла, навряд чи знадобляться в квартирі на 8 поверсі 15-поверхового будинку, а от якщо вона знаходиться під дахом, то такий захід безпеки буде зовсім не зайвим.
    Особливе місце в класифікації систем безпеки займають процеси об’єднання обладнання різних сервісних напрямків в єдине ціле. Для користувача завжди зручно, коли всі датчики, встановлені на об’єкті, управляються єдиним центром. Інтегрована система безпеки може тримати під контролем стан інженерних мереж, тривожних і сервісних датчиків. У підсумку користувач може додатково контролювати практично всі найважливіші параметри: наявність у будинку диму, витоків газу або води, підвищення вологості і багато іншого. А інтеграція охоронної системи, системи відеоспостереження та пожежної сигналізації в єдиний комплекс дозволяють отримати на виході максимум із максимуму захищеності об’єкта. 

© ТОВ "СПЗ-УКРАЇНА", 09100 Київска обл., м. Біла Церква, вул. Надрічна, 68
Всі права захищені, 2019
Передрук матеріалів тільки за наявності посилання на https://spz-bc.com.ua
⁠+38 (095) 59 36 888
+38 (068) 59 36 888