Блискавкозахист будівель

     Блискавкозахист будівель під час грози забезпечує безпеку самої споруди, а також техніки та людей, що знаходяться в ньому. Він дозволяє врятувати не тільки майно, а й життя, адже якщо розряд потрапить в дах будівлі, це може привести до пошкодження покрівлі та пожежі. Наша компанія займається розробкою та монтажем таких систем протягом останніх років, використовуючи новітнє обладнання, наймаємючи тільки професійних, досвічених, відповідальних співробітників і ретельно тестуючи пристрої після установки. Кожен, хто піклується про свою безпеку, неодмінно оцінить наші переваги.

Види блискавкозихасту

     Ми пропонуємо два варіанти систем захисту від розрядів блискавки: пасивну та активну. Основна відмінність між ними полягає в тому, що пристрій блискавкозахисту другого виду здатен не просто перехоплювати блискавку і знешкоджувати її за допомогою струмовідводу і контуру заземлення, але ще і притягувати, не допускаючи попадання розряду в сусідні споруди, дерева і інші об'єкти. Розглянемо особливості кожного варіанту докладніше:

  • Пасивний блискавкозахист будівель відрізняється доступною ціною і надійністю. Ця система добре підходить для установки на простих дахах порівняно невеликого розміру: чим складніший рельєф даху, тим більше елементів знадобиться для забезпечення безпеки будівлі і людей.
  • Активний блискавкозахист будівель і споруд - хороший вибір для тих, хто не хоче псувати архітектурний ансамбль сітками і довгими громовідводами. Така система передбачає установку компактного приймача, іонізуючого повітря навколо себе і здатного перехоплювати розряд на відстані до 35 м.
Схема пасивного захисту від розрядів блискавки
(Джерело: http://strmnt.com)

     Установка блискавкозахисту - складна і відповідальна робота, що вимагає знань, умінь, великого досвіду та уважності. Слід взяти до уваги не тільки особливості функціонування всіх елементів системи, а й можливий знос деталей. Саме тому виконання такої роботи слід довірити досвідченим професіоналам - тільки в цьому випадку ви зможете убезпечити себе і своє майно. Замовивши монтаж системи блискавкозахисту в нашій компанії, ви можете бути впевнені, що блискавкозахист будівель буде вконано з урахуванням всіх норм, гарантуючи максимальний захист будівель будь-якого плану.

     Отже, що ми можемо вам запропонувати:

  • Розробка індивідуального проекту з урахуванням всіх особливостей будівлі.
  • Професійна консультація.
  • Улаштування блискавкозахисту будівель та споруд будь-якого рівня складності.
  • Доступна ціна з обгрунтуванням кожної статті витрат. 
  • Швидка і якісна установка лише сертифікованого та пройшовшого випробування обладнання.
  • Наші фахівці працюють з фізичними та юридичними особами у Київській області та Києві.
© ТОВ "СПЗ-УКРАЇНА", 09100 Київска обл., м. Біла Церква, вул. Надрічна, 68
Всі права захищені, 2019
Передрук матеріалів тільки за наявності посилання на https://spz-bc.com.ua
⁠+38 (095) 59 36 888
+38 (068) 59 36 888