Системи пожежогасіння призначені для запобігання та обмеження поширення й розвитку горіння, гасіння полум’я та захисту людей і майна від пожежі. На сьогодні найбільш поширеними та надійними є системи автоматичного пожежогасіння, які, на відміну від ручних, що керуються оператором, приводяться в дію засобами пожежної автоматики. Робота автоматичної системи пожежогасіння контролюється спрацюванням сповіщувачів (датчиків), що забезпечує своєчасне та оперативне пожежогасіння без участі операторів.

 

     

монтаж пожежогасіння, системи пожаротушения, тушение пожара, автоматическое пожаротушение, автономное, различия, установка, согласование, проектирование, установки, порошкові, пінні, газові, аерозольні, Київ, Киев, Белая Церковь, Біла Церква
порошкове, порошковое, пожаротушение, пожежогасіння, модуль, спрут, тунгус, шар, АУППГ, АПГ, модуль порошкового пожаротушения
водяне пожежогасіння, водяное пожаротушение, пожежогасіння, система, автоматичне, автономне, сплінкер, сплинкерная
Системи пожежогасіння - подолання вогню на початкових стадіях та локалізація пожежі до приїзду пожежної машини

    Існуючі системи пожежогасіння можуть спрацьовувати від тривоги автоматичної пожежної сигналізації, коли сповіщувач АПС - димовий, тепловий, комбінований тощо - спрацьовує і передає сигнал на приймально-контрольний пристрій (ППКП). Останній передає сигнал до спрацювання системі пожежогасіння. Весь процес передачі сигналів проходить автоматично, в надшвидкий час і, відповідно, система пожежогасіння спрацьовує автоматично, тобто є автоматичною системою.

     Існують і такі системи, які спрацьовують незалежно від роботи автоматичної пожежної сигналізації. Вони приводяться в дію самостійно, оскільки мають відповідний датчик спрацювання на складі самої системи. Такі системи є автономними системами пожежогасіння. Наші фахівці проконсультують Вас у питаннях вибору системи, вкажуть на переваги кожної із них, визначать, яку систему необхідно встановлювати на Вашому об'єкті відповідно до чинних вимог нормативно-правової документації.

 

     

    Найпоширенішими системами пожежогансіння на сьогодні є порошкові, водяні, пінні, газові та аерозольні. Згідно з ліцензією наше підприємство має дозвіл на монтування, пусконалагодження й обслуговування усіх систем.

 

   Порошкове пожежогасіння - гасіння пожежі спеціальним порошковим складом. У багатьох випадках порошок як вогнезагасаючи суміш є єдиною речовиною, придатною для гасіння специфічних типів пожеж, наприклад, при горінні лужних металів).

 

  Автоматична система водяного пожежогасіння є найпоширенішою серед усіх систем. Вона застосовуються переважно на об’єктах з великою площею - торговельно-розважальних центрах, спортивних спорудах, готелях, автостоянках, складських приміщеннях та військових об’єктах. В якості вогнезагасаючої речовини виступає вода, що надає системі додаткових переваг (воада є доступною, має високу теплоємність, не несе шкоди здоров'ю людей, оскільки не є токсичною).

      Установка таких систем можлива у місцях великого скупчення людей.

 

    Система газового пожежогасіння, на відміну від пінного та порошкового, водяного, аерозольного, не викликає псування устаткування, що знаходиться під захистом систем пожежегасіння, а наслідки застосування цієї установки можна з легкістю усунути шляхом провітрювання. Установки газового пожежогасіння більш стійкі до морозів і спеки. Установки газового пожежогасіння працюють в межах від -40 ° до + 50 ° C. Такі системи зазвичай використовують для гасіння пожеж і загоряння електрообладнання під напругою, а також музеїв, бібліотек, архівів, банківських сховищ тощо. 

Модуль порошкового пожежогасіння
Система водяного пожежогасіння під час випробування 

  Система аерозольного пожежогасіння поєднала у собі  властивості газової і порошкової системи пожежогасіння. В таких системах застосовуються спеціальні ерозолі. Еорозоль - це суміш  інертних газів і вогнезагасаючих порошків, що в результаті взаємодії один з одним утворюють аерозоль, який покриває середовище спалаху чи горіння хімічною плівкою, цим самим блоуючи доступ кисню, який підтримує горіння.

     Аерозольне пожежогасіння широко застосовується для захисту виробничих, сколадських і адміністративних приміщень, житлових будівель, на транспорті (морські і річкові судна), часто на автозаправочних станціях, станціях технічного обслуговування автомобілів, в гаражних приміщеннях, трансформаторних підстанціях тощо.

аерозольне, аерозольное, пожежогасіння, пожаротушение, система пожаротушения, порошок, газовое

     Ми здійснюємо проектування та монтаж систем пожежогасіння різної складності по всіх регіонах України, в тому числі, Київська область: Біла Церква, Фастів, Бровари, Ірпінь, Тетіїв, Володарка, Київ, Чабани. У своїй роботі Спецпожзахист використовує виключно сертифіковане обладнання, що пройшло ряд випробувань та має схавльні відгуки серед користувачів. Нажаль, компанія має прикрий досвід спрацювання систем пожежогасіння при пожежі на об'єктах. Але опираючись навіть на такий досвід, з упевненістю можемо констатувати, що змонтовані системи показали себе з найкращого боку, майно та будівлі було збережено, вдалося стримувати загоряння й поширення вогню до приїзду спеціальної пожежної техніки.

    Установки пінного пожежогасіння - це  системи гасіння пожежі за допомогою піни, тобто дисперсії (суміші) газу з рідиною. У суміш додається речовина, яка підвищує стійкість дисперсної системи, її називаються піноутворювачем. Гасіння пожеж за допомогою піни знайшло застосування не лише у звичних для нас пожежних машинах, але й  в проектах автоматичних системах пожежогасіння, якими обладнуються житлові, адміністративні, складські та виробничі приміщення. Автоматичні системи пінного пожежогасіння, зазвичай, встановлюються на складах, торговельних і виробничих майданчиках, що містять запаси паливно-мастильних речовин, лакофарбувальних матеріалів.

    Оскільки піна виробляється із води в момент її застосування, установки водяного і пінного пожежогасіння мають подібні пристрої й  працюють за аналогічним принципом. Основною відмінністю є те, що замість звичайних зрошувачів застосовуються зрошувачі- піногенератори. Вода ж у резервуарах автоматичної системи має містити піноутворюючу речовину.

© ТОВ "СПЗ-УКРАЇНА", 09100 Київска обл., м. Біла Церква, вул. Надрічна, 68
Всі права захищені, 2019
Передрук матеріалів тільки за наявності посилання на https://spz-bc.com.ua
⁠+38 (095) 59 36 888
+38 (068) 59 36 888