Статті

Файли

Пожарная сигнализация на смартфоне
Современный умный дом позволяет своему хозяину управлять практически всеми системами при помощи обычного смартфона с установленными на нем соответствующими приложениями. Пользуясь телефоном, как пультом ДУ, можно включать свет, закрывать жалюзи, открывать гаражные ворота, управлять кондиционером и т.д. А еще смартфон может выступить в роли пожарной сигнализации!
 
Современные системы пожарной безопасности и защиты
Стремительное развитие индустрии не оставило без внимания и развитие отрасли пожарной и техногенной безопасности. С каждым днём все новые и новые технологии проникают в отрасль, упрощая условия монтажа и функционирования тех или иных систем безопасности и защиты.
 
Забезпечення безпеки на будівництві
При проведенні держнагляду на будівництві інпекторами Держпраці виявляється суттєва кількість порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці.
Серед основних порушень є...
 
 
СПЕЦПОЖЗАЩИТА: от пожарной специализации до диверсификации

АЛЬТИС-ДИЗАЙН – диверсифицированная компания. На сегодня, без сомнения, могу резюмировать, что наша компания проникли в пять независимых отраслей.

 

 
⁠Спеціально до 31-ї річниці трагедії ми підготували матеріал про Чорнобильску катастрофу - одну із найбільших техногенних катастроф в історії людства.
 
 
Хто несе відповідальність за невідповідність приміщень вимогам пожежної безпеки: орендар чи орендодавець?
⁠Короткий, але змістовний огляд розмежування відповідальностей між орендарем та орендодавцем стосовно пожежної безпеки орендованих приміщеннь.
 
Протипожежна профілактика в організації
⁠На багатьох підприємствах дуже гостро стоїть питання щодо організації протипожежної профілактики. Як же правильно провести всі заходи і організувати робочі місця, щоб ризик виникнення пожежі зменшився в рази, а при його появі вогонь можна було швидко загасити?
 
⁠Кроме аналоговых систем пожарной сигнализации в последнее время на многозонных объектах используют адресные системы. Оцените их достоинства вместе с нами в данной статье.
 
 
⁠Літо. Пора відпусток. Море, гори, відвідування українських чи іноземних курортів, екскурсії видатними містами світу або просто відпочинок у тихому місці на природі, лікувальні процедури в санаторії чи робота на дачі… А чи подбали Ви про безпеку оселі на час своєї відсутності? 
 
Мидуже довго Вам не писали, тому що були дуже захоплені нашою улюбленою справою – реалізацією та гарантуванням безпеки! Справді, нам є що вам розповісти.

 

 

 

Місце для вашої реклами

© ТОВ "СПЗ-УКРАЇНА", 09100 Київска обл., м. Біла Церква, вул. Надрічна, 68
Всі права захищені, 2019
Передрук матеріалів тільки за наявності посилання на https://spz-bc.com.ua
⁠+38 (095) 59 36 888
+38 (068) 59 36 888