Про компанію

       "Спецпожзахист" став єдиною компанією в Київському регіоні, яка поєднала у собі інноваційне підприємство по виконанню робіт протипожежного призначення, потужне проектне бюро, консалтинговий та навчально-тренінговий центр, що дає нам право претендувати на першість серед регіональних підприємств по поєднанню практичного досвіду, інноваційних технологій та знаннєвої бази.

       Ринок послуг з пожежного захисту налічує безліч малих, середніх та великих підприємств. Більшість із них описують себе, або як молоду перспективну компанію, або як анклав, оточений багаторічним досвідом і гарними фінансовими показниками. Ми ж не гонимося за неосяжними перспективами і за показниками досвідчених гравців.

       Ми не прагнемо стати першими, для нас важливіше набагато інше – найцінніше у всі часи – довіра та взаєморозуміння з вами, нашими клієнтами. Попри це ми не стоїмо на місці і віддаємо перевагу не зростанню, а розвитку, який полягає в економічній раціональності кожного проектного рішення для замовника, використанні найсучаснішого обладнання, що гарантує максимальну якість і захищеність життя і майна клієнтів, застосування передових технологій при виконанні робіт, інформаційній підтримці викладачів та експертів.

 

Ліцензії та сертифікати

         Історія бренду «СПЕЦПОЖЗАХИСТ» почалася задовго до його створення - у лютому 2015 року. Тоді було створено компанію – ТОВ «АЛЬТІС-ДИЗАЙН», що надавала послуги з інженерного та архітектурного проектування, а з березня 2015 року - проектування й монтажу систем протипожежного захисту. Пізніше напрямок компанії змінився, ми почали активно працювати на ринку пожежної і техногенної безпеки.

З 2016 року компанія провела ряд потужних стратегічних змін, що дозволяє їй сьогодні займатися не лише послугами протипожежного захисту, а й консалтингом у сфері пожежної і техногенної безпеки, проводити навчання з охорони праці і пожежної безпеки, зрештою, здійснювати повний комплекс робіт в сфері пожежної та техногенної безпеки для бізнесу та приватних осіб.

        У квітні 2019 року на базі нашої команди було утворено ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦПОЖЗАХИСТ - УКРАЇНА", яке поставило перед собою амбітні цілі і впевнено розпочало роботу на ринках пожежнох безпеки та будівництва. В квітні були отримані всі необхідні ліцензії- ДСНС України та ДАБІ України на всі види робіт за середнім та значним класом наслідку.

       На сьогодні під брендом "Спецпожзахист" надаються послуги як ТОВ "АЛЬТІС-ДИЗАЙН", так і ТОВ ⁠"СПЕЦПОЖЗАХИСТ - УКРАЇНА". Основними принципами роботи групи компаній «Спецпожзахист» стали відкритість, довіра, якість, авторитетність, неспинний процес розвитку.

        Серед клієнтів компанії і магазини, і школи, і дитячі садки, і заклади місцевого та обласного самоврядування, підприємства в сфері виробництва, інжинірингу та багато інших об’єктів різної категорії складності й класу ризику.

       "Спецпожзахист" - це комплексні рішення в сфері будівниутва, пожежної та техногенної безпеки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучка система цін, професіоналізм та креативність співробітників, швидкість та надійність виконання замовлень.

Історія розвитку

Пожарная сигнализация белая церковь, проектирование белая церковь, огнеобработка белая церковь, огнезахитная обработка, пропитка, молниезащита
пожежна сигналізація біла церква, вогнезахист біла церква, блискавкозахист, проектування, київ, ціни на монтаж, обслуговування, навчання
Орієнтація на створення цінності для клієнта
Відповідність усіх послуг  нормам і стандартам безпеки ЄС
Вигідні пропозиції та низькі ціни для комплексних рішень
Надійність змонтованого обладнання, підтверджена сертифікатами 
Висококваліфікований персонал

Чому ми? Тому що Спецпжзахист - це:

        Сповідуючи принципи ціннісно-орієнтованого менеджменту, ми не просто надаємо послугу, яка регламентована чинними нормативно-правовими актами. Ми створюємо унікальну цінність для кожного клієнта, а тому кожна послуга - це окремий унікальний проект, який не можливо скопіювати і перенести на іншого замовника.

            Гарантуємо, що результат послуги відповідатиме усім нормам і стандартам безпеки ЄС.

           В монтажних роботах ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання, яке переважно вироблено в Україні. Ми підтримуємо вітчизняного виробника і надаємо йому перевагу, якщо інше не обумовлено замовником.

            Замовивши послуги в комплексі ми суттєво знизимо ціну, адже ми зацікавлені вести об'єкт протягом його функціонування й націлені на довгострокові партнерства.

        Працівники групи "СПЕЦПОЖЗАХИСТ" пройшли всі необхідні навчання з питань охорони праці, електробезпеки та за професіями відповідного спрямування. Переважна більшість працівників є інженерно-технічним персоналом, мають вищу інженерну освіту й значний досвід роботи.

 
© ТОВ "СПЗ-УКРАЇНА", 09100 Київска обл., м. Біла Церква, вул. Надрічна, 68
Всі права захищені, 2019
Передрук матеріалів тільки за наявності посилання на https://spz-bc.com.ua
⁠+38 (095) 59 36 888
+38 (068) 59 36 888