Аутсорсинг: виконання функцій замовника з питань
охорони праці, пожежної та техногенної безпеки

Аутсорсинг услуг по охране труда и пожарной безопасности, белая церковь, цены на ведение охраны труда, охорона праці, пожежна, техногенна безпека, монтаж і документація біла церква, київ

Що це є?

    Аутсорсинг – (англ. “Outsourcing” – залучення ресурсів з-зовні) – це виконання сторонньою організацією певних задач чи деяких бізнес-процесів, що не являються профільними для бізнеса підприємства, але є необхідними для повноцінного його функціонування. Аутсорсинг може здійснюватися у формі аутсорсингу функцій або у форму аутсорсингу персоналу (аутстаффінг).

    Насправді з поняттям аутсорсингу ми стикаємося набагато частіше, ніж думаємо. Але, зважаючи на те, що, попри світову практику ведення бізнесу, це явище досі не визначене українським законодавством, підприємці часто уникають його, називаючи аутсорсингову діяльність «регулярними консалтинговими послугами» чи щось на кшталт цього.

     Сьогодні сформувалися такі основні напрями аутсорсингу: аутсорсинг функцій (непрофільних) та аутсорсинг персоналу (аутстаффінг).

   Аутсорсинг непрофільних функцій замовника – це фактичне виконання їх спеціалізованою компанією, яка має персонал відповідної кваліфікації, досвід та практику ведення відповідних функцій з числа багатьох підприємств різних галузей; це дозволяє системно й оперативно вирішити серйозні питання на високопрофесійному рівні. Як приклад, найбільш основні напрямки аутсорсингу функцій, які сформувалися сьогодні в нашій країні: кадровий, бухгалтерський, юридичний, IT (інформаційно-технічний), обслуговуючий (прибирання, ремонтування), охорони праці, пожежної та техногенної безпеки тощо. Останнім часом аутсорсинг функцій набуває широкого вжитку і просочення у бізнес-процеси підприємств через ряд переваг.

     Основними перевагами аутсорсингу функцій є:

 • Передача непрофільних функцій сторонній компанії і зосередження замовником на основних функціональних аспектах діяльності (наприклад, виробничій, комерційній тощо), що в результаті посилює конкурентні переваги компанії.
 • Виконання функцій професіоналами в визначеній галузі;
 • Витрати на утримання спеціальної служби підприємства значно дорожче, ніж посуги аутсорсера.
 • Відповідальність за ведення функцій аутсорсером, відповідно до цивільного законодавства України.
 • Повне ведення обраного сектору (сегменту, напрямку, функцій, бізнес-процесів) на підприємстві замовника, включаючи представництво в органах державної влади тощо.
 • Оптимізація менеджменту підприємства

    ТОВ «АЛЬТІС-ДИЗАЙН» надає аутсорсинг функцій у сфері охорони праці та пожежної безпеки на підприємствах різних галузей і категорій складності.

 

законодавче оформлення аутсорсингу, договір на передачу функцій, напрямків діяльності, охорони праці, сторонні організації, аутсорсинг функцій біла церква

Як це працює?

       Діяльність нашої компанії сфокусована на: 

 • формування необхідної документації в сфері охорони праці, пожежної та техногенної безпеки Замовника;
 • надання інформаційної підтримки керівництву підприємства  в сфері охорони праці, пожежної та техногенної безпеки відповідно до потреб Замовника;
 • розробка пропозицій щодо підвищення ефективності роботи в сфері охорони праці, пожежної та техногенної безпеки

 

 

 • консультування Замовника з питань норм і правил чинних нормативно-правових актів з охорони праці, пожежної та техногенної безпеки, державних будівельних норм в означеній галузі відповідно до потреб Замовника;
 • ведення діяльності та її оформлення в сфері охорони праці, пожежної та техногенної безпеки на підприємстві від імені Замовника;

 • за потреби – участь у виробничих нарадах з визначеного кола питань, що входять у компетенцію аутсорсера, представництво замовника у державних органах за довіреністю, вирішення складних питань.

      Законодавством, як уже зазначено, такий продукт як аутсорсинг функцій не визначений, однак, це зовсім не означає, що послуги з аутсорсингу є «нікчемним правочином». На підставі ст. 6 Цивільного кодексу України, між замовником та виконавцем (ТОВ «АЛЬТІС-ДИЗАЙН»), укладається угода про надання таких послуг, що базується на праві сторін укласти договір, який не передбачений цивільним правом, однак відповідає загальним засадам цивільного законодавства.

      Нашими юристами розроблений повний пакет договірної документації, що закріплює права та обов’язки між аутсорсером та компанією-замовником. Керівництвом компанії розроблені гнучкі тарифні умови, залежно від обсягів робіт, а також форма надання послуг (разовий чи регулярний; частковий або системний; за окремими задачами/цілями тощо порядок).

      На сьогодні ми ведемо функції з охорони праці, пожежної та техногенної безпеки більше десяти компаній міста Біла Церква, і це число стрімко зростає, зважаючи на відчутні переваги аутсорсингу, порівняно з утриманням спеціалізованих відділів чи служб на підприємстві, до того ж, аутсорсинг має розвинений інститут відповідальності та ділового етикету.

 

Окремі роботи в цьому напрямку:

© ТОВ "АЛЬТІС-ДИЗАЙН", 09100 Київска обл., м. Біла Церква, вул. Надрічна, 68
Всі права захищені, 2018
Передрук матеріалів тільки за наявності посилання на http://spz-bc.com.ua
⁠+38 (095) 59 36 888
+38 (068) 59 36 888