Проектування - одна із найважливіших стадій при здійсненні будь-яких робіт, адже проект - то є формалізований задум виконання робіт, який описує їх склад, процес їх виконання, подає специфікацію обладнання і матеріалів, має базові техніко-економічні показники та розрахунок ефекту від виконання запроектованих проектувальниками робіт.

     Структуру проектних робіт, якими займається Спецпожзахист представлено нижче:

проектування, проектирование, разработка проекта, проект на пожарную сигнализацию, проект на огнезащитную обработку

Напрямки роботи проектного бюро ТОВ "Альтіс-Дизайн"

Проектування 

     Переважно ми проектуємо, як того вимагає законодавство, майже усі роботи протипожежного призначення. Вимоги до проектів на кожній стадії проектування викладені у ДБН А.2.2-3-2014. Проекти на роботи протипожежного призначення (в т.ч. проект на автоматичну пожежну сигналізацію, систему оповіщення про пожежу, систему пожежогасіння чи димовидалення, вогнезахисну обробку (обробляння), блискавкозахист тощо) повинні відповідати вище вказаним нормам, а також вимогам чинних норм і нормативів з пожежної та техногенної безпеки, охорони праці, будівництва. 

     Обов'язково у проекті на виконання робіт з протипожежного захисту мають розміщуватися сертифікати (копії) на застосовувані матеріали й обладнання, а також регламент виконання робіт (для вогнезахисту), проектом мають бути передбачені не лише процесні рішення щодо робіт, а й рішення у сфері охорони праці й навколишнього середовища, що є актуальним і у рамках  всесвітьного тренду "Сталого ровзитку". 

     Проект - це офіційний документ, на підставі якого проводяться роботи протипожежного призначення. Для кожного виду робіт проект має термін актуальності. Крім того, в силу виходу нових норм, проектні рішення для незавершених робіт мають бути переглянуті й скореговані. 

       Усі проекти компанії "АЛЬТІС-ДИЗАЙН" проходять відповідні погоджувальні процедури в державних органах, про що видається відповідний лист, завірена копія якого є обов'язковим додатком до екземпляра проекта замовника. 

     Етапи проектування

  1. Складання технічного завдання з урахуванням всіх побажань клієнта;
  2. Обстеження об'єкта;
  3. Підписання договору на проектування;
  4. Розробка типового проекту, що включає у себе специфікацію обладнаня;
  5. За потреби проводиться розрахунок кошторису витрат на всі виконувані роботи;
  6. Формується остаточний варіант проектної (проектно-кошторисної документації);
  7. Узгодження документації в органах державного нагляду та контролю (за необхідності);
  8. Затвердження всієї документації після узгодження Замовником.

⁠     Варість робіт

     Вартість проектних робіт визначається в першу чергу розмірами приміщення й складністю системи, що підлягає проектуванню. Наприклад, вартість проектування вогнезахисту збільшується лише зі зростанням площі, а вартість проекту з автоматичної пожежної сигналізації, крім зростання площі, збільшується й складністю обладнання, його призначення й необхідних операцій, технологічного задуму тощо. 

     Категорія об'єкта також відіграє велику роль, оскільки проектувальник, повинен володіти відповідними знаннями й мати відповідну кваліфікацію, що також веде до здорожчання робіт.

© ТОВ "АЛЬТІС-ДИЗАЙН", 09100 Київска обл., м. Біла Церква, вул. Надрічна, 68
Всі права захищені, 2018
Передрук матеріалів тільки за наявності посилання на http://spz-bc.com.ua
⁠+38 (095) 59 36 888
+38 (068) 59 36 888