Монтаж пожежної сигналізації та об'єднання всіх підключених модулів в єдину  автоматичну систему

пожарная сигнализация, апс, монтаж, пусконаладка, автоматическая, пожарка, охранно-пожарная, опс, автоматична, пожежна, сигналізація, замовити, пожежна сигналізація Біла Церква, Київ, ціни
    Навіть на підприємствах із цілодобовим наглядом постає необхідність раннього виявлення займання та оповіщення про пожежу персоналу. Автоматична пожежна сигналізація - це Ваш спокій та надійність.
⁠  Автоматична пожежна сигналізація – це технічна система. Її основним призначенням є виявлення пожежних ситуацій і сповіщення про них. До складу автоматичної пожежної сигналізації можуть входити спеціальне обладнання, матеріали та апаратура, що дозволяють виявити джерело виникнення пожежі (пожежна сигналізація), системи автоматичного увімкнення мовного оповіщення, системи пожежогасіння, димовидалення тощо. Тому завданням автоматичної пожежної сиганлізації є отримання, обробка і передача інформації про пожежу на об'єкті.
    Якщо Ви вже готові замовити монтаж пожежної сигналізації - телефонуйте прямо зараз!
     На сьогодні законодавством України передбачене коло об'єктів промисловго, виробничого, складського, громадського та ін. призначення (залежно від категорії складності), на яких обов'язково має бути встановлена автоматична пожежна сигналізація. Однак, в значній мірі, питання збереження життя і здров'я людей, власних приміщень чи споруд та майна лежить на власникові бізнесу. Встановлення пожежної сигналізації та підключення до її системи необхідного обладнання дозволить отримати ряд вигід, основні з яких:
 • Раннє оповіщення про пожежу персоналу підприємства;
 • Передача тривожних сигналів на пульт цілодобового пожежного спостереження;
 • Мовне оповіщення для об'єктів з великим скупченням людей та управління евакуацією;
 • Спрацювання автономного пожежогасіння в зоні виникнення займання та вчасна локалізація пожежі до приїзду спецтехніки;
 • Увімкнення системи димовидалення та припинення постачання свіжого повітря ззовні тощо.

     Установки пожежної сигналізації проектуються: на базі автоматичних (димових, теплових, комбінованих та ін.) пожежних сповіщувачів, на базі ручних пожежних сповіщувачів, або на базі автоматичних і ручних пожежних сповіщувачів. 

     До загального складу системи автоматичної пожежної сигналізації можуть включатися:

 • Сповіщувачі пожежні (димові або теплові);
 • Сповіщувачі пожежні ручні (кнопка для примусового включення режиму «Пожежна тривога»);
 • Оповіщувачі;
 • Прилад приймально-контрольний пожежний (ППК, ППКП);
 • Об'єктовий термінал - за потребою;
 • Релейний блок - за потребо;
 • Резервований блок живлення - необхідний, якщо прилади не мають вбудованих блоків живлення;
 • Світлові і звукові пожежні сповіщувачі (сирени і сигнальні лампочки);
 • Мовний пожежний оповіщувач - за потребою;
 • Допоміжні елементи пожежних шлейфів - за потребою;
 • Допоміжні пристрої каналу передачі повідомлень (повторювачі, перетворювачі і ін.) - за потребою;
 • Апаратура й устаткування автоматичної системи пожежогасіння (АСПГ, АУПГ) - за потребою;
 • Світлові таблички «Вихід», що живляться від резервованого джерела;

     Пожежна і охоронна сигналізації на об'єкті можуть бути об'єднані в охоронно-пожежну систему (ОПС) з використанням загального ППК, каналу зв'язку та деяких інших елементів.

      Ми подали матеріали відносно найбільш основного обладнання автоматичної пожежної сигналізації. Наші спеціалісти нададуть Вам повну консультацію з приводу застосування тих чи інших типів сповіщувачів, допоможуть підібрати пожежний прилад та додаткові модулі пожежної сигналізації. Наша компанія проводить установку пожежної сигналізації в Білі Церкві, Києві та Київській області за конкурентними цінами. Також фахівці нашої компанії здійснюють проектування систем автоматичної пожежної сигналізації та систем оповіщення про пожежу. Ви також можете замовити проект на пожежну сигналізацію.

Сповіщувачі та оповіщувачі пожежні

     Основою раннього виявлення пожежі системи автоматичної пожежної сигналізації є пожені сповіщувачі, які не слід плутати із оповіщувачами.

Пожежний сповіщувач (пожарный извещатель) - компонент системи пожежної сигналізації, призначений для виявляння пожежі на ранній стадії її розвитку шляхом контролю фізичного чи хімічного явища, пов'язаного з пожежею (дим, тепло, оптичне випромінювання) та передачі сигналу на пожежний приймально-контрольний прилад (ППКП).

     Досить часто його утотожнюють з поняттям "датчик", значно звужуючи функціональне призначення сповіщувача. Датчик - це засіб вимірювань. Термін "датчик" раніше широко використовувався в значенні "сповіщувач", однак пожежні сповіщувачі не є засобами вимірювання.

     Сповіщувачі класифікують за фізико=хімічною ознакою реагування на пожежу:

 1. Димовий сповіщувач (англ. smoke detector) — реагує на присутність у повітрі аерозольних частинок (продуктів згоряння та/або піролізу). Димові сповіщувачі додатково класифікуються за способом виявлення аерозольних частинок:
       - Іонізаційний сповіщувач (англ. ionization smoke detector) — реагує на зміну струму в камері чутливого елемента сповіщувача, спричинену іонізацією аерозольних частинок випромінюванням радіоізотопа;
       - Оптичний сповіщувач (англ. optical smoke detector)) — реагує на зміну інтенсивності сигналу, спричинену розсіюванням або поглинанням оптичного випромінювання;
 2. Тепловий сповіщувач (англ. heat dectector) — реагує на підвищення температури середовища;
 3. Газовий сповіщувач (англ. gas detector) — реагує на газоподібні продукти згоряння (наприклад, чадний газ);
 4. Сповіщувач полум'я (англ. flame detector) — реагує на специфічний для відкритого полум'я характер оптичного випромінювання.
 5. Сповіщувачі, які аналізують одночасно кілька різних явищ, називаються комбінованими (англ. multisensor detector).

 

      За конфігурацією розрізняють:

 • Точковий сповіщувач (англ. point detector) — аналізує ознаки горіння поблизу визначеної точки;
 • Багатоточковий сповіщувач (англ. mult-point detector) — аналізує ознаки горіння поблизу декількох точок;
 • Лінійний сповіщувач (англ. line detector) — аналізує ознаки горіння поблизу визначеної лінії.

     Відповідно до Стандарту ДСТУ EN 54-1:2003 Системи пожежної сигналізації. Частина 1. Вступ (EN 54-1:1996, IDT), окремо виділяють ручні сповіщувачі та автономні димові сповіщувачі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

    Пожежний оповіщувач (Пожарный оповещатель) — компонент пожежної сигналізації, призначений для повідомлення про пожежу, наприклад, світловим сигналом (оповіщувач світловий), аудіосигналом (оповізувач звуковий) або їх комбінацією (світло-звуковий оповіщувач). Пожежні оповіщувачі входять до складу системи оповіщення та управління евакуацією. У країнах ЄС вимоги до пожежних оповіщувачів визначаються стандартами серії EN 54 Європейського комітету зі стандартизації. В Україні діють відповідні їм стандарти ДСТУ EN 54. Окремими частинами стандарту встановлено вимоги до світлових оповіщувачів, оповіщення звуковими сигналами та голосовими повідомленнями.

⁠Прилад приймально-контрольний пожежний (ППКП)

сповіщувач пожежний, извещатель пожарный, датчик, установка датчиков, пожарная сигнализация, пожежна сигналызація, СПД, СПД-3, димовий сповіщувач, димовий пожежний, оповіщувач
сирены, оповещатели пожарные, светловой, звуковой, светло-звуковой, ОСЗ, СЗО, світло-звуковий оповіщувач, датчик, пожежна сигналізація, автоматичної пожежної сигналізації, Київ, Біла Церква, Фастів, Тетіїв, Боярка, Бровари, Вінниця, Житомир, Кагарлик, Миронівка, Рокитне
ручний сповіщувач, ручник, пожежна сигналізація Біла Церква, пожарная сигнализация в Киеве, монтаж, цены, услуги, АПС

Сповіщувач димовий пожежний виронбицтва ПП "Артон" (м. Чернівці)

Сповіщувач тепловий пожежний виронбицтва ПП "Артон" (м. Чернівці)

ТПТ, тепловий пожежний сповіщувач, тепловик, димник, тепловий датчик, пожежна сигналізація, извещатель пожарный тепловой, Белая Церковь, Киъевская область, монтаж пожарной сигнализации, установка пожарнйо сигнализации, проект

 

 

 

Сповіщувач ручний пожежний

(типова конфігурація)

 

 

 

Оповіщувачі світло-звукові в різних виконаннях

автономные датчики, автономные извещатели, авономний сповіщувач, сповіщувачі для пожежної сигналізації

 

 

 

Автономний димовий сповіщувач побутовий "Артошка"

     Пожежний приймально-контрольний прилад (ППКП) — пристрій, призначений для прийому сигналів від пожежних сповіщувачів, забезпечення електроживленням активних (струмових) пожежних, видачі інформації на світлові, звукові оповіщувачі та пульти централізованого спостереження, а також формування стартового імпульсу запуску приладу пожежного управління. В Україні вимоги до ППКП встановлено стандартом ДСТУ EN54-2.

     ППКП - це основний елемент систем пожежної чи охоронно-пожежних сигналізацій, що може входити в систему пожежегасіння для формування сигнального імпульсу на прилад керування. При виборі марки приладу для конкретної системи необхідно орієнтуватися на норми, за якими прилад пройшов сертифікацію. Найбільш застосовувані на сьогодні прилади ТМ "Тірас", "Варта", "Артон", "Омега", "Гамма".  

Існують неадресні ППКП та адресні. 

     

прилад приймально-контрольний, ППКП, ППК, прибор приемно-контрольный, пожарный, пожежний, Тірас, Варта, Омега, адресний прибор, пожежної сигналізації

     Адресний приймально-контрольний прилад пожежний — компонент адресованої системи пожежної сигналізації (АСПС), призначений для прийому адресних сповіщень за адресованими сигнальними лініями про пожежний стан об'єкта і стан інших компонентів АСПС, вироблення сигналів пожежної тривоги або несправності системи.

© ТОВ "АЛЬТІС-ДИЗАЙН", 09100 Київска обл., м. Біла Церква, вул. Надрічна, 68
Всі права захищені, 2018
Передрук матеріалів тільки за наявності посилання на http://spz-bc.com.ua
⁠+38 (095) 59 36 888
+38 (068) 59 36 888