пожарная сигнализация в детском саду, детский садик, система речевого оповещения, автоматическая пожарная сигнализация, пожежна сигналізація, в дитячому садочку, садку, в ДНЗ, норми, монтаж

Черговий Дошкільний навчальний заклад прийнятий до експлуатування

    Сьогодні, 11 квітня 2017 року відбулася здача-приймання виконаних робіт (першої черги) з монтажу пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу ТОВ «АЛЬТІС-ДИЗАЙН» у дитячому садку Києво-Святошинського району Київської області.
 Представниками генерального підрядника було проведено тестування спрацювання димових і ручних пожежних сповіщувачів в умовах, наближених до реальних. Особливістю закладеної системи оповіщення є оголошення нею про пожежу на трьох мовах – українській, англійській та російській.
   До приймання представлена попередньо запроектована нашим підприємством система автоматичної пожежної сигналізації та мовного оповіщення із використанням сучасного обладнання пожежної автоматики виключно українського виробництва.
11 квітня 2017 року - ТОВ "АЛЬТІС-ДИЗАЙН"
Ключові слова: Автоматична пожежна сигналізація, система мовного оповіщення про пожежу, установка пожежної автоматики, Дошкільний навчальний заклад, Київ
Тірас 16-П, Vellez, система мовного оповіщення автоматичної пожежної сигналізації

Авторизуйтесь, чтобы оставить свой комментарий:

Комментариев:
© ТОВ "АЛЬТІС-ДИЗАЙН", 09100 Київска обл., м. Біла Церква, вул. Надрічна, 68
Всі права захищені, 2018
Передрук матеріалів тільки за наявності посилання на http://spz-bc.com.ua
⁠+38 (095) 59 36 888
+38 (068) 59 36 888