Спецпожзахист: підсумки 2017 року

     Ми дуже довго Вам не писали, тому що були дуже захопленінашою улюбленою справою – реалізацією та гарантуванням безпеки!

Справді, нам є що вам розповісти. Зазвичай під кінець року всі, готуючись святкувати настання Нового року, звітують про результати року, що минає. Ми також не залишимося осторонь, оскільки в нас є приводи для гордості.

Ми розвиваємося.

     В цілому 2017 рік став роком потужних перетворень. Ми вийшли на всеукраїнський ринок й охопили значно більшу частку ринку регіонального. За 2017 рік ми здали в експлуатацію понад 250 об’єктів різної категорії складності по напрямку пожежна та техногенна безпека. Ми обладнали пожежною сигналізацією та системами безпеки понад 20 навчальних закладів, у т.ч. 5 дитячих садочків, а системами пожежогасіння - близько 10 масштабних об’єктів, серед яких, зокрема, мережа гіпермаркетів Novus в нашому місті Біла Церква, ще 15 об’єктів були обладнані автономними системами порошкового пожежогасіння. Серед клієнтів по пожежній автоматиці є і представники малого бізнесу – ресторани, кафе, пивоварня та ПАБи як в м. Біла Церква та Київському регіоні, так і по всій території України.

     Крім пожежної автоматики, ми активно працювали й у сфері вогнезахисту – найбільшими об’єктами-замовниками у 2017 році стали – ТОВ «ЯСЕНСВІТ» (вирощування м’яса птиці та постачання яєць) та ТОВ «АРДА МЕТАЛ ПЕКЕДЖИНГ УКРАЇНА» (один із найпотужніших виробників металевої тари як в Україні так і в Європі), ПАТ «Київобленерго» (постачальник електричної енергії), серед інших об’єктів – близько 10 приватних і бюджетних установ Київської області.

    Також компанія активно працює в напрямку документування, навчання, експертної оцінки та пожежного консалтингу. На сьогодні ми продовжуємо працювати із провідними компаніями українського бізнесу, серед яких ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» (займається водопостачанням та водовідведенням м. Біла Церква), ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО» (є одним із провідних виробників електричної енергії в Україні), ПАТ «МИРОНІВСЬКИЙ ЗВКК» (підрозділ агроідустріального холдингу ПАТ «Миронівський хлібопродукт»), Бориспільська нафтобаза ТОВ «НАФТАСІТІ», а також з представниками малого та середнього бізнесу – агрофірми, науково-виробничі підприємства, заклади сфери послуг тощо по всій Україні.

Ми – інноваційні.

     Ми невпинно продовжуємо впроваджувати інноваційні технології у сфері пожежної безпеки. На сьогодні ми використовуємо новітні вогнезахисні склади, що дозволяють забезпечити вогнестійкість дерев’яних та металевих конструкцій. Всі вони вироблені й сертифіковані в Україні, мають нижчу вартість, порівняно з російськими аналогами, й менші норми витрат. Ці вигідні рішення вже проектуються на об’єктах, переважно, бюджетної сфери, де економія коштів має істотне значення. Не оминаємо використання інноваційних продуктів і під час монтажу охоронно-пожежних сигналізацій. Наші партнери («Тірас» м. Вінниця, та «Артон» м.Чернівці), які є виробниками пожежної продукції, випустили нову лінійку продуктів, які вже проектуються і впроваджують нашим підприємством.

Ми самонавчаємося.

     За цей рік фахівцям компанії було кинуто не один виклик, що стосувався надскладних технологічних систем та їх поєднання і комбінування. З радістю ввівши в експлуатацію останню складну систему, можемо стверджувати, що здатність до ефективного самонавчання – це елемент нашої внутрішньогосподарської системи, наша провідна компетенція. Відвідування й участь у різноманітних семінарах, лекторіях і круглих столах наших фахівців лише закріплює набутий досвід, дозволяє обмінюватися ним. Нажаль, останнім часом все менше проводяться виставки безпеки й доводиться дізнаватися про новинки самостійно. Хоча «Виставка безпеки» 2017 року, учасниками якої ми були, що проходила в «Київекспоплаза» 18-20 жовтня, на наш погляд була досить інформативною.

Ми створюємо безпеку.

     Не завжди це усвідомлюється одразу. Спочатку ти створюєш бізнес, а вже потім починаєш думати над ключовою його цінністю. Це саме наш випадок. Коли попит на продукти (послуги) нашої компанії визначався виключно державним регулюванням, ціннісна пропозиція нашого бізнесу нічим не відрізнялася від пропозиції більшості конкурентів. Але зараз ми на порозі переосмислення нашої підприємницької філософії, а заодно й філософії ведення бізнесу наших потенційних клієнтів.

     Досі більшість бізнесменів просто нехтували заходами пожежного захисту й охороною праці, чим наражали на небезпеку себе, свій персонал, власне майно. Це виглядає досить логічно: якщо ніхто не перевіряє, значить не потрібно робити. Цим ми дуже відрізняємося від парадигми «європейської культури бізнесу», де заходам безпеки й страхуванню надають першочергову перевагу.

    Проте з новими реаліями приходить усвідомлення і до нас, і до потенційних клієнтів того, що цінність нашого бізнесу не у задоволенні перевіряючого державного службовця, а в створенні безпеки для людей та збереженні власного майна. Не завжди це усвідомлюється вчасно (ми пам’ятаємо випадок в Одеській області, де загинули діти), але приємно, що усвідомлення важливості пожежної безпеки у веденні бізнесу відбувається; що вона стає одним із пріоритетних напрямків видатків до відкриття бізнесу, й не через те, що потрібно показати (здати об’єкт) інспектору, а через усвідомлення небезпечного фактору відсутності безпекових рішень на об’єкті і наслідків від цього.

Завершуючи позитивом…

     Звичайно, ще багато дрібних кроків у покращенні, у вдосконаленні було зроблено. Щось переросло в успішні проекти, щось лишається на стадії реалізації, щось не вдалося, але ми не шкодуємо, що кожний день, кожну хвилину, ми працюємо, щоб забезпечити Ваш спокій, Вашу безпеку, безпеку Вашого життя. Адже створювати безпеку – то є велика справа.

     Від усього серця вітаємо всіх Вас з Новим роком! Бажаємо всім Миру та спокою, здоров’я та щастя, любові і радості кожній хвилині життя. А про безпеку ми подбаємо :) . З НОВИМ РОКОМ!

 

 

З найкращими побажаннями, команда «СПЕЦПОЖЗАХИСТ».

 

Завантажити звіт у форматі *.PDF

© ТОВ "АЛЬТІС-ДИЗАЙН", 09100 Київска обл., м. Біла Церква, вул. Надрічна, 68
Всі права захищені, 2018
Передрук матеріалів тільки за наявності посилання на http://spz-bc.com.ua
⁠+38 (095) 59 36 888
+38 (068) 59 36 888