Подбай про безпеку своєї оселі!!!

   Літо. Пора відпусток. Море, гори, відвідування українських чи іноземних курортів, екскурсії видатними містами світу або просто відпочинок у тихому місці на природі, лікувальні процедури в санаторії чи робота на дачі… А чи подбали Ви про безпеку оселі на час своєї відсутності? 
   За даними сайту ГО «Український кризовий медіа-центр», за 2016 рік в Україні кількість квартирних крадіжок склала 22600 – на 34% більше, ніж позаторік . Крім квартирних крадіжок щоденно здійснюється проникнення злодіїв на садибні ділянки, в гаражі та заміські будинки. 
   Для того, щоб бути спокійним на час відпустки чи просто Вашої відсутності вдома, ми пропонуємо прості, однак надійні та перевірені часом і досвідом, безпекові рішення в сфері комплексної охорони помешкань. 

     Ми надаємо впевненість у захищенні домівки, її онлайн-моніторинг з будь-якої точки світу, гарантії збереження майна та приємного повернення додому з відпочинку чи роботи. 

     Монтаж охоронно-пожежних систем. Серед найпоширеніших систем безпеки є охоронна і пожежна сигналізації. Якщо раніше наявність охорони в квартирі означала належність її господаря до якогось високого статусу і була диковинкою для простих пересічних громадян, то сьогодні, на наше переконання, охоронні системи є доступним і необхідним «девайсом» кожної оселі. 

    Окрім засобів охорони об’єктів, ми пропонуємо рішення в сфері забезпечення протипожежного захисту. За 2016 рік, за даними сайту ЕСПРЕСО.ТВ, понад 1400 громадян України загинули в результаті пожеж. Що вже й говорити про втрати чи ушкодження майна. Цього можна запобігти, змонтувавши в своєму помешканні, гаражі чи дачному будиночку системи пожежної сигналізації. Завдяки сучасним технологіям господар може отримувати постійний контроль над статусом свого об’єкта та бути спокійним, якщо, не дай Боже, трапиться лихо. 

    Обидві системи – як охоронну, так і пожежну сигналізацію - можна монтувати окремо, або пов’язати між собою. Сучасні технології також дозволяють моніторити з екрану Вашого смартфону статус дверних замків, цілісність вікон та наявність руху сторонніх осіб чи предметів  в приміщеннях, а також за статусом пожежних сповіщувачів. 

   Улаштування відеоспостереження. Підсилити безпеку будівель можна за рахунок встановлення системи відеоспостереження. На невелику квартиру достатньо двох-трьох камер для того, аби, знову ж таки, з екрану телефону, планшету чи ноутбука в різних куточках світу проглядати онлайн-трансляцію подій у вашій оселі. Більше того, систему можна налаштувати на потоковий запис, або на запис у разі виявлення руху, чи спрацюванні охоронної сигналізації; або ж навпаки, при виявленні руху однією з камер, або диму (полум’я) - на увімкнення сигналізації.  

Крім господаря, за станом охорони та пожежної безпеки об’єкта спостерігає пультова організація, а всі сигнали та сповіщення приходять протягом 2-3 секунд на пульт централізованого пожежного (охоронного) спостереження та/або СМСкою на телефон власника помешкання. 

    Таким чином, системна безпека налічує чотири рівні захисту об’єкта:

• реагування на взлом/проикнення охоронною сигналізацією; 

• реагування на дим/тепло пожежною сигналізацією, відеофіксація, відеозапис та посилення ролі охоронних систем відеоспостереженням;

• постійний контроль з боку власника в режимі онлайн;

• цілодобове спостереження за об’єктом пультовою організацією.

     Для приватних будинків також пропонуємо додатковий протипожежний захист дерев’яних конструкцій покрівель чи інших елементів шляхом вогнезахисного просочування або фарбування. Це забезпечує додаткову стійкість конструкцій (близько 2-х годин) до горіння.

   Газосигналізатори. Останнім часом дедалі більше стають популярними і газосигналізуючі системи, які працюють у комплексі з пожежною охороною. Сповіщувач реагує не на дим або тепло, а на витік газу. 

     Також ми надаємо комплексні послуги безпеки для бізнесу.

     Наше підприємство готове запропонувати Вам найоптимальніший пакет захисту, залежно від бажань, можливостей та обставин. Як завжди, лише економічно вигідні рішення для замовника, що приносять безпеку життя, здоров’я та майна, надають спокій та цілодобово турбуються про Вас. 

Всім гарного відпочинку, сонячних днів та приємних вражень! З Вами на варті захисту, команда ТОВ «АЛЬТІС-ДИЗАЙН» (Спецпожзахист).

Авторизуйтесь, чтобы оставить свой комментарий:

Комментариев:
© ТОВ "АЛЬТІС-ДИЗАЙН", 09100 Київска обл., м. Біла Церква, вул. Надрічна, 68
Всі права захищені, 2018
Передрук матеріалів тільки за наявності посилання на http://spz-bc.com.ua
⁠+38 (095) 59 36 888
+38 (068) 59 36 888