Про компанію

       "Спецпожзахист" став єдиною компанією в Київському регіоні, яка поєднала у собі інноваційне підприємство по виконанню робіт протипожежного призначення, потужне проектне бюро, консалтинговий та навчально-тренінговий центр, що дає нам право претендувати на першість серед регіональних підприємств по поєднанню практичного досвіду, інноваційних технологій та знаннєвої бази.

       Ринок послуг з пожежного захисту налічує безліч малих, середніх та великих підприємств. Більшість із них описують себе, або як молоду перспективну компанію, або як анклав, оточений багаторічним досвідом і гарними фінансовими показниками. Ми ж не гонимося за неосяжними перспективами молодих і за показниками досвідчених.

Чому обирають нашу компанію

Історія розвитку

       Ми не прагнемо стати першими, для нас важливіше набагато інше – найцінніше у всі часи – довіра та взаєморозуміння з вами, нашими клієнтами. Попри це ми не стоїмо на місці і віддаємо перевагу не зростанню, а розвитку, який полягає в економічній раціональності кожного проектного рішення для замовника, використанні найсучаснішого обладнання, що гарантує максимальну якість і захищеність життя і майна клієнтів, застосування передових технологій при виконанні робіт, інформаційній підтримці викладачів та експертів.

 

Ліцензії та сертифікати

         Історія бренду «Спецпожзахист» почалася задовго до його створення - у лютому 2015 року. Тоді було створено компанію, що надавала послуги з монтажу систем протипожежного захисту – ТОВ «АЛЬТІС-ДИЗАЙН». Сьогодні компанія має професійне керівництво та злагоджену команду професіоналів своєї справи. Основними принципами роботи «Спецпожзахисту» стали відкритість, довіра, якість, авторитетність, неспинний процес розвитку.

 

           Серед клієнтів компанії і магазини, і школи, і дитячі садки, і заклади місцевого та обласного самоврядування, підприємства в сфері виробництва, інжинірингу та багато інших об’єктів різної категорії складності й класу ризику.

 

     З 2016 року компанія провела ряд потужних стратегічних змін, що дозволяє їй сьогодні займатися не лише послугами протипожежного захисту, а й консалтингом у сфері пожежної і техногенної безпеки, проводити навчання з охорони праці і пожежної безпеки, зрештою, здійснювати повний комплекс робіт в сфері пожежної та техногенної безпеки для бізнесу та приватних осіб.

 

        "Спецпожзахист" - це комплексні рішення в сфері пожежної та техногенної безпеки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучка система цін, професіоналізм та креативність співробітників, швидкість та надійність виконання замовлень.

Ліцензія, лицензія, ДСНС, МНС, МЧС, license, альтіс-дизайн, пожежна
© ТОВ "АЛЬТІС-ДИЗАЙН", 09100 Київска обл., м. Біла Церква, вул. Надрічна, 68
Всі права захищені, 2018
Передрук матеріалів тільки за наявності посилання на http://spz-bc.com.ua
⁠+38 (095) 59 36 888
+38 (068) 59 36 888